

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
https://g-alant.com.ua/ua/g108123733-korobki-samosbornye-bag
Самозбірний картонний лоток кондитерський піддон, білого кольору. Розмір 290х210х45 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Висота | 45 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | Немає |
- Ціна: 7,45 ₴
