
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
https://g-alant.com.ua/ua/g108123733-korobki-samosbornye-bag
Гофроящик для пакування товарів. Гофрокартон Т22. Максимально допустиме навантаження 20 кг. Розмір 380х285х190 мм.
Гофроящики виготовлені з якісного гофрокартону, що дозволяє надійно захищати Вашу продукцію при транспортуванні та зберіганні. Картонні коробки використовуються для пакування продовольчих, промислових товарів та інших видів продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Висота | 190 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Ручки | Немає |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 14,20 ₴
