



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин кожгалантереї ГАЛАНТ https://g-alant.com.ua/
Відмінний подарунок для будь-якої дівчини – ультратонкий яскравий шкіряний гаманець без монетниці! Аксесуар оцінять дівчата, які люблять невеликі гаманці. Завдяки своїм компактним розмірам та мінімальній товщині, гаманець поміститься навіть у маленькій жіночій сумочці. Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри високої якості, що гарантує його довговічність. А яскравий та стильний дизайн підкреслить індивідуальність будь-якої дівчини.
1 відділення для купюр, 4 відділення для банківських карток, гаманець закривається на шкіряний хлястик з кнопкою.
Розмір 10х8, 5х1 см.
Дана модель без коробки у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Червоний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 440 ₴
