




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин кожгалантереї ГАЛАНТ https://g-alant.com.ua/
Ультратонке стильне шкіряние портмоне на кнопці. Виготовлено із натуральної гладкої шкіри з використанням якісної фурнітури. Мінімальна товщина дозволяє носити портмоне навіть у кишені штанів! Завдяки своїй функціональності та практичності, це шкіряне портмоне стане незамінним аксесуаром у повсякденному житті для будь-якого чоловіка! За доступною ціною Ви отримуєте стильний та практичний аксесуар на кожен день.
1 відділення для купюр, 4 відділення для банківських карток, портмоне закривається на шкіряний хлястик з кнопкою.
Розмір 10 х8,5 х1 см.
Дана модель без коробки у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 439 ₴
