


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магазин кожгалантереї ГАЛАНТ https://g-alant.com.ua/
Безкоштовна подарункова упаковка!
Ультратонкий шкіряний гаманець із монетницею на кнопці. Аксесуар виготовлений із натуральної шкіри з використанням якісної фурнітури. Мінімальна товщина гаманця дозволяє носити його в сумці будь-яких розмірів і навіть у кишені штанів! Цей шкіряний гаманець стане незамінним аксесуаром у повсякденному житті для будь-якого чоловіка! За доступною ціною Ви отримуєте стильний, якісний та практичний аксесуар на кожен день.
1 відділення для купюр, 2 відділення для банківських карток (за монетницею легко можна помістити третю банківську картку, як на першому фото), монетниця на кнопці.
Розмір 10,5 х9х0, 5 см.
Дана модель без коробки в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 439 ₴
