
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка самозбірна бура з мікрогофрокартону.
Самозбірні коробки є універсальним видом пакування для харчових та нехарчових товарів, а також подарунків та сувенірів. Завдяки використанню 3-шарового мікрогофрокартону, самозбірні коробки добре захищають товар від пошкоджень та можуть використовуватись при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Розмір | 310х320х100 |
- Ціна: від 24,30 ₴
