
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка самозбірна біла з мікрогофрокартону.
Самозбірні коробки є універсальним різновидом паковання для харчових і незадоволених товарів, а також подарунків і сувенірів. Завдяки використанню 3-шарового мікрогофрокартону, самозбірні коробки добре захищають товар від пошкоджень і можуть використовуватися під час транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 75 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Розмір | 250х170х75 |
- Ціна: від 11,60 ₴
