
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка самозбірна біла з мікрогофрокартону.
Самозбірні коробки є універсальним видом пакування для харчових та нехарчових товарів, а також подарунків та сувенірів. Завдяки використанню 3-шарового мікрогофрокартону, самозбірні коробки добре захищають товар від пошкоджень та можуть використовуватись при транспортуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 35 мм |
| Матеріал | Мікрогофрокартон |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Розмір | 230х150х35 |
- Ціна: від 5,70 ₴
